Zespół


Kancelaria Zielińska & Partnerzy to zespół prawników i specjalistów z dziedziny IT. Prowadzimy stałą współpracę z zewnętrznymi doradcami m.in. z firmy teleinformatycznej Telkom Sp. z o.o., Biura Biegłego Rewidenta „Auditor” oraz z innymi kancelariami prawnymi. Trzon naszego zespołu tworzą:

 

justynazielinska

Adwokat Justyna Zielińska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2006 r. W trakcie aplikacji adwokackiej współpracowała z wieloma kancelariami warszawskimi, od 2010r. wraz z parterami pracuje w założonej przez siebie kancelarii adwokackiej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, w tym w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych  oraz w obronie w sprawach karnych. Specjalizuje się w prawie handlowym oraz cywilnym. W Kancelarii koordynuje obsługę prawną klientów oraz prowadzi sprawy sądowe.

przemyslawzielinski

Przemysław Zieliński

Absolwent kierunków informatycznych oraz prawnych na uczelniach PJWSTK i WSPiZ. Dysponuje wiedzą oraz praktyką z zasad zarządzania projektami informatycznymi (ukończone szkolenia i certyfikaty Prince2, ITIL). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji złożonych projektów IT korporacyjnych, krajowych i międzynarodowych. Przed rozpoczęciem pracy w Kancelarii, współpracował w zakresie regulacji i nowych technologii z liderami polskiego rynku TELKO oraz IT.

W Kancelarii odpowiada za analizy i doradztwo usług z sektora IT. Ostatnie działania wiążą się głównie z obsługą kwestii dotyczących oprogramowania i nowych technologii (SaaS, IaaS, Cloud). Doradza w optymalizacji modeli prawno-biznesowych oraz prawa z zakresu nowych technologii (kontrakty licencyjne, outsourcingowe, umowy o serwis oraz maintenance IT).