Kancelaria


Kancelaria Zielińska & Partnerzy istnieje na rynku od 2010 r. i jest kontynuacją firmy „Just” świadczącej usługi prawne, założonej przez, wówczas jeszcze aplikantkę adwokacką Justynę Zielińską. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną podmiotom gospodarczym jak i indywidualnym osobom.

Jednym z fundamentalnych celów leżących u podstaw założenia i funkcjonowania Naszej Kancelarii jest chęć świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie merytorycznym, w związku z czym zespół Kancelarii dba o nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Wiedza w połączeniu z doświadczeniem zaprocentowała zyskaniem grona stałych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Indywidualne podejście do każdego Klienta, elastyczność współpracy oraz spersonalizowanie jej warunków do potrzeb Klienta, to to co nas odróżnia od dużych kancelarii prawnych. Działania naszej Kancelarii cechuje szybkość i terminowość pozwalająca na zapewnienie Klientowi pomocy prawnej wtedy, kiedy jest mu ona najbardziej potrzebna.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomi nasza Kancelaria stale współpracuje z firmą teleinformatyczną „Telkom” Sp. z o.o. oraz Biurem Biegłego Rewidenta „Auditor”.